skip to Main Content
+420 602 168 154 info@jiskraholice.cz

Družstvo žen hraje volejbalovou krajskou soutěž od roku 2007. V Pardubickém kraji se soutěže II. třídy pravidelně účastní kolem 15-ti družstev, která jsou zpravidla rozdělena teritoriálně do dvou skupin. Každá skupina je hodnocena samostatně.

2018 - 2019
V herním roce 2018-2019 byly dvě skupiny.
 DRUŽSTVOZV3V2P1P0SMB
1Tělocvičná jednota Sokol Chrudim242040072:121994:144768
2Tělocvičná jednota Sokol Nasavrky241724165:222003:159159
3Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s.241332655:321941:166447
4TJ Jiskra Holice, z.s.2410131041:451784:190035
5TJ Tesla Pardubice, z.s.226121332:491639:175622
6ŽSK Třemošnice, z.s.222211717:591348:177511
7TJ Slovan Moravská Třebová, z.s.24012218:711345:19214
2017 - 2018
V herním roce 2017-2018 bylo do soutěže přihlášeno nejméně družstev – 9 a byla vytvořena pouze jedna skupina.
 DRUŽSTVOZV3V2P1P0SMB
1TJ Slovan Moravská Třebová322552094:212699:197087
2VK Litomyšl322223579:382661:225873
3TJ Sokol Chrudim322115577:352517:216370
4TJ Sokol Nasavrky321922970:432462:2280 63
5SK Spartak Slatiňany3214431165:552584:244253
6TJ Jiskra Holice3210411750:662384:260239
7TJ Tesla Pardubice A3210121944:682297:253134
8ŽSK Třemošnice324012720:861914:254713
9TJ Tesla Pardubice B32000329:961882:26070
2016 - 2017
Skupina A
 DRUŽSTVOZV3V2P1P0SM B
1TJ Žichlínek A161130244:161397:113139
2VK Litomyšl A16923241:231410:124534
3TJ Sokol Nasavrky A16721632:281300:124426
4SK Spartak Slatiňany A16425531:341371:133921
5Orel jednota Letohrad B16000161:48706:12250
Skupina B
 DRUŽSTVOZV3V2P1P0SMB
1TJ Sokol Chrudim A201811059:61581:110957
2TJ Tesla Pardubice A201133348:281644:152042
3TJ Sokol Přelouč A20652739:381594:162730
4ŽSK Třemošnice A204331031:451526:166121
5TJ Jiskra Holice A203231225:511490:169116
6TJ Tesla Pardubice B204021417:511376:160314
2015 - 2016
V herním roce 2015-2016 byla soutěž vyhlášena pro tři skupiny a první dva týmy ze skupin dohrávaly soutěž o celkové pořadí. Tento systém se však neosvědčil.

Skupina A
 DRUŽSTVOZV3V2P1P0SMB
1TJ Slovan Moravská Třebová A
161211241:161300:114239
2VK Litomyšl A16931340:231431:130634
3TJ Žichlínek A16541634:311441:133824
4VO TJ Lanškroun B16515530:321316:128422
5Orel jednota Letohrad B16001155:48849:13121
Skupina B
 DRUŽSTVOZV3V2P1P0SMB
1TJ Sokol Chrudim A161501047:61282:95546
2SK Spartak Slatiňany B16811632:281294:127727
3SK Spartak Slatiňany B16350826:361265:134819
4TJ Sokol Přelouč A16315725:391293:138316
5TJ Sokol Nasavrky A162221019:401156:132712
Skupina C
 DRUŠTVOZV3V2P1P0SMB
1TJ Tesla Pardubice A161111341:191220:99736
2Hvězda SKP Pardubice A16(-4)1110036:181016:103931
3TJ Jiskra Holice A16901630:241197:117328
4TJ Tesla Pardubice B164011119:381035:103613
5ŽSK Třemošnice A162101316:431141:13648
Postupová skupina
 DRUŠTVOZV3V2P1P0SMB
1TJ Sokol Chrudim A201811059:61581:110957
2TJ Tesla Pardubice A201133348:281644:152042
3TJ Sokol Přelouč A20652739:381594:162730
4ŽSK Třemošnice A204331031:451526:166121
5TJ Jiskra Holice A203231225:511490:169116
6TJ Tesla Pardubice B204021417:511376:160314
2014 - 2015
Skupina A
 DRUŽSTVOZV3V2P1P0SMB
1TJ Sokol Česká Třebová II A282035079:282439:204971
2TJ Slovan Moravská Třebová A281552666:402335:212957
3VO TJ Lanškroun C281515763:412300:204852
4VK Litomyšl A281245761:492386:228549
5TJ Žichlínek A2810611154:502256:215243
6TJ Sokol Nasavrky A288121737:631975:225628
7SKO Hlinsko A28(-1)4641343:672216:240227
8TJ Spartak Polička A281132316:811704:22908
Skupina B
 DRUŽSTVOZV3V2P1P0SMB
1TJ Spartak Slatiňany A282211472:252266:182669
2TJ Sokol Chrudim A282111573:272350:198566
3TJ Sokol Přelouč A281450960:452308:222752
4Hvězda SKP Pardubice A2815211059:442082:202850
5TJ Spartak Slatiňany B281333961:482384:232348
6TJ Tesla Pardubice B284241831:742077:238620
7ŽSK Třemošnice A285112128:731903:219318
8TJ Jiskra Holice A282152030:782103:250513
2013 - 2014
Skupina A
 DRUŽSTVOZVPKSMB
1VO TJ Lanškroun C24186062:292101:186854
2VK Litomyšl A24168056:622005:185650
3TJ Slovan Moravská Třebová A24168053:351962:178247
4TJ Sokol Česká Třebová II A241311049:452059:196839
5TJ Žichlínek A24915035:501789:191827
6TJ Sokol Žamberk A24717034:601921:210119
7VK Vysoké Mýto A24519025:621669:201316
Skupina B
 DRUŽSTVOZVPKSMB
1TJ Sokol Chrudim A32293090:232687:199982
2TJ Sokol Přelouč A322111076:442649:250666
3SK Spartak Slatiňany B322111073:532576:241460
4SKO Hlinsko322111071:552563:245957
5Hvězda SKP Pardubice A321715063:582605:254552
6TJ Sokol Nasavrky321121052:722560:270039
7TJ Tesla Pardubice B32725042:802437:276927
8TJ Jiskra Holice A32923035:752257:252926
9SK Třemošnice A32824042:842435:284823
2012 - 2013
Skupina A
 DRUŽSTVOZVPKSMB
1TJ Sokol Letovice A28208071:382469:217661
2VO TJ Lanškroun C28208070:422481:229159
3TJ Slovan Moravská Třebová A281810062:422276:218851
4TJ Sokol Žamberk A281612055:542387:230043
5TJ Svitavy B281216044:602105:229835
6VK Vysoké Mýto A281018043:602175:228832
7VK Litomyšl A28820045:672269:247730
8TJ Žichlínek A28820041:682255:239925
Skupina B
 DRUŽSTVOZVPKSMB
1TJ Sokol Chrudim A32302092:282824:225387
2Hvězda SKP Pardubice A322111075:492719:251062
3TJ Sokol Přelouč A32239077:522841:268861
4TJ Jiskra Holice A321715061:602620:261152
5TJ Sokol Nasavrky A321616061:622609:264247
6SKO Hlinsko A321220052:652474:265139
7SK Spartak Slatiňany321022055:722656:279237
8SK Třemošnice A321022044:732387:262932
9TJ Tesla Pardubice B32527033:892459:281315
2011 - 2012
Skupina A
 DRUŽSTVOZVPKSMB
1VK Litomyšl A28235074:332514:214251
2TJ Sokol Žamberk A28208070:352415:214248
3VK Vysoké Mýto281711066:472493:230345
4TJ Slovan Moravská Třebová A281513053:562330:231943
5TJ Sokol Letovice A281315057:582514:248341
6TJ Svitavy B28820039:682115:247236
7TJ Žichlínek A28820039:702244:244936
8SKO Hlinsko A28820038:692126:244236
Skupina B
 DRUŽSTVOZVPKSMB
1TJ Sokol Chrudim A32284084:292698:217560
2TJ Jiskra Holice A322111071:502725:244053
3SK Spartak Slatiňany B321913067:552727:244551
4TJ Sokol Nasavrky A321814070:572528:237950
5TJ Sokol Přelouč A321616066:582648:254348
6SK Třemošnice A321319055:652361:239445
7TJ Tesla Pardubice B321319053:682545:250845
8SVK Chrudim A32428026:872103:252836
9Hvězda SKP Pardubice A321241641:641336:225928
2010 - 2011
Skupina A
 DRUŽSTVOZVPKSMB
1VK Litomyšl B28244076:232316:187952
2TJ Sokol Žamberk28244080:312543:210252
3TJ Slovan Moravská Třebová A281711061:512427:235745
4VK Vysoké Mýto281612057:582400:249744
5TJ Žichlínek A281117052:592335:238639
6TJ Sokol Letovice281018041:592110:222738
7TJ Svitavy B28919042:632135:233037
8TJ Sokol Kunvald28127018:831914:240229
Skupina B
 DRUŽSTVOZVPKSMB
1Hvězda SKP Pardubice32284090:242699:218660
2TJ Jiskra Holice A322111071:432421:224753
3TJ Sokol Nasavrky321913069:532673:249551
4SK Spartak Slatiňany B321913069:612745:269751
5TJ Sokol Přelouč321715068:642821:276249
6TJ Tesla Pardubice B321517059:672634:270747
7SK Třemošnice321220049:732192:241044
8SKO Hlinsko32923048:772401:261541
9SVK Chrudim32428029:901969:243636
2009 - 2010
Skupina A
 DRUŽSTVOZVPKSMB
1Orel jednota Letohrad 28253080:252470:200453
2TJ Slovan Moravská Třebová28244073:402498:224452
3VK Litomyšl B281612063:482476:222744
4TJ Žichlínek281414060:532443:238242
5TJ Sokol Letovice A281216049:592273:237240
6TJ Svitavy B281018047:602225:237738
7VK Vysoké Mýto A28919043:712371:256537
8SKO Hlinsko28224221:801812:239728
Skupina B
 DRUŽSTVOZVPKSMB
1Hvězda SKP Pardubice A28244076:232353:190352
2TJ Jiskra Holice A28226072:352456:224350
3TJ Sokol Nasavrky A28208070:362456:214448
4TJ Dynamo Rosice28199064:422387:221647
5SK Spartak Slatiňany B281216048:532203:219840
6SK Třemošnice A28820034:672080:228936
7TJ Tesla Pardubice B28721034:712098:232435
8SVK CHrudim A28028013:841663:237928
2008 - 2009
Skupina A
 DRUŽSTVOZVPKSMB
1TJ Sokol Dolní Újezd A32257084:272633:212557
2VK Litomyšl A32257082:392757:239157
3Orel jednota Letohrad A32248078:382684:242556
4TJ Slovan Moravská Třebová A321913067:552711:263751
5VK Vysoké Mýto A321715068:632812:274149
6TJ Žichlínek A321517059:642612:264947
7TJ Svitavy B321220052:702579:270344
8VK Litomyšl B32527023:882142:264937
9SKO Hlinsko A32230021:902038:264834
Skupina B
 DRUŽSTVOZVPKSMB
1Hvězda SKP Pardubice A28208068:392388:206548
2SK Spartak Slatiňany B281711060:472355:222845
3TJ Tesla Pardubice B281612064:482388:224544
4TJ Dynamo Rosice A281612061:512396:229044
5TJ Jiskra Holice A281612061:532397:243944
6TJ Energetik Chvaletice B281414056:542400:238442
7SK Třemošnice A281018045:622203:232538
8SVK Chrudim A28325017:781715:226631
2007 - 2008
Skupina A
 DRUŽSTVOZVPKSMB
1VO TJ Lanškroun B24231071:142035:157047
2VK Litomyšl A24213066:151940:149045
3TJ Slovan Moravská Třebová A241410053:402047:198338
4VK Vysoké Mýto A241113038:491854:190635
5TJ Svitavy B24816036:601945:212832
6TJ Žichlínek A24420026:631680:198628
7TJ Spartak Polička A24321017:661554:199227
Skupina B
 DRUŽSTVOZVPKSMB
1TJ DynamoRosice A28244078:302446:211952
2TJ Sokol Nasavrky A28235076:302467:208351
3Hvězda SKP Parubice A28208068:372380:203448
4TJ Tesla Pardubice B281513057:472221:217143
5SK Spartak Slatiňany B281216049:592270:234740
6TJ Jiskra Holice A281216045:552116:216240
7SVK Chrudim A28424022:741772:219932
8SKO Hlinsko A28226017:801777:233430
Back To Top